Klaster Business Process Outsourcing

Centrum Dotacji Unijnych

Klaster Business Process Outsourcing (BPO) uruchomił „Centrum Dotacji Unijnych“ – projekt, którego głównym celem jest wsparcie dla polskich firm w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania dotacji unijnych. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do korzystania z możliwości oferowanych przez nas w ramach „Centrum Dotacji Unijnych“:

  • Bieżące informacje na temat dostępnych programów unijnych zamieszczane przez nas na stronie: Biężące informacje na temat dostępnych programów unijnych. Znajdziecie na niej Państwo podstawowe informacje na temat możliwości pozyskania środków w ramach aktualnych bądź planowanych konkursów.
  • Bezpłatne konsultacje z ekspertami zajmującymi się od lat dotacjami unijnymi. Mają one formę zdalną bądź formę spotkań bezpośrednich w wyznaczonym przez zainteresowanego miejscu i dogodnym dla niego czasie. Dzięki konsultacjom pozyskacie Państwo wiedzę, na co można otrzymać środki, na jakich zasadach, a także wstępnie zweryfikować szanse swoje projektu. Aby zamówić konsultacje zapraszamy na stronę: Bezpłatne konsultacje z ekspertami.
  • Usługi pozyskiwania środków i pomocy w realizacji projektów. Jeśli będziecie Państwo zainteresowaniu zdobyciem dotacji, możecie skorzystać z naszego wsparcia – firmy zrzeszone w Klastrze mają 10-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych oraz skuteczność na poziomie ponad 90%. Więcej informacji znajdziecie Państwo na podstronie: Usługi pozyskiwania środków i pomocy w realizacji projektów.

Klaster Business Process Outsourcing to zrzeszenie ponad 30 firm zajmujących się usługami biznesowymi, w tym 5 firm konsultingowych specjalizujących się w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Zapraszamy do współpracy!

Dotacje UE 3

Jesteś tutaj: Home Klaster BPO Centrum Dotacji Unijnych